#20
Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
#511
#193
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
#393
Vier porseleinen beeldjes met voorstelling van diverse vogels.
#679
#276
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#684Elisée Reclus
#708
Een bulldog met meerkleurige stoffen bekleding.
#270
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 1700/1900 -
#79
“Open plek in het bos”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Clairière dans le bois”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#728
Une plaquette en jade sculptée et deux bols à eau en pierre de lard, dont un avec un décor ajouré aux fruits et l’autre avec un décor au singe. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/70