"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#405Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.
A silk carpet with a design of plants and flowers. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
#501Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.
A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#533ValentiEen lot van 6 champagneglazen met gedraaide metalen voet. Met bijgevoegde karaf met tinnen druifdecor.
A lot of 6 champagne glasses with twisted metal base. With accompanying decanter decorated with tin grapes. -
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil. -
#49Julien CélosPeriod: 1884-1953“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.
"Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos.