#477Porcelaine de Paris
Trois petites assiettes plates, deux grandes assiettes plates, deux assiettes creuses, deux tasses et soucoupes, deux verseuses et un sous-plat en porcelaine française, décorés de pêches polychromes.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une perle.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150/250 -
#279Robert Emil Stübner
“Duitse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#585
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#710Mahal
#264Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#383
Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#55
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 250/350 -
#361
Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
#820
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
Lot de six candélabres en verre et mercure.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80