Other lots in this auction
-
#322Christian-Pieter SnijdersPeriod: 1881 - 1943
“Binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en waarschijnlijk uit de XIXde eeuw.
”Port d’intérieur”. Huile sur toile. Signée et probablement du XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#472Will Soudijn
“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50/70 -
#122Constant Van Hoorde
“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#641
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een berglandschap bij een baai.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc d’un paysage montagnier auprès d’une baie.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 180/240 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120/160 -
#495
Een Oosterse reiskoffer ingelegd met metaal en met kleine laden en bergvakjes. Met inscriptie MDY Box.
Un coffre oriental avec métal incrusté, petits tiroirs et compartiments de rangements. Porte l’inscription MDY Box.No longer availableDim. 63 x 84 x 47 cmEstimate: € 180/240 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#791Royal Copenhagen
Lot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#442
“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#594
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#624
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200