Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kleine zakhorloges met zilveren kast.
Twee kleine zakhorloges met zilveren kast.
Twee kleine zakhorloges met zilveren kast.

Twee kleine zakhorloges met zilveren kast.

Deux petites montres de poche avec boîtier en argent.
SKU: 3008220370.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #370
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #146

    Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.

    Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 148 x 65 x 96 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #206

    Mechelse tafel met leeuwenkoppen.

    Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #432

    “Port Antibes 1954”. Aquarel op papier”. Draagt onduidelijk signatuur rechtsonder

    "Port Antibes 1954". Aquarelle sur papier ». Porte une signature floue en bas à droite
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #378

    Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.

    Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #353

    Drie modelautootjes uit de reeks “Tintin au voiture”. In originele doosjes.

    Trois modèles réduits de voitures de la série "Tintin au voiture". Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. 7 x 14 x 6 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #475
    Delheid

    Twaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.

    Douze cuillères à café de vermeil. 835‰. Belge 1814-1831.
    No longer available
    Dim. 126,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    Boch Frères

    Een paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #62
    Jos Martin

    “Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    “La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #591

    Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.

    Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.
    No longer available
    Dim. H:29-46cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More