Similar lots by type
-
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#297
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#148Capodimonte
Lot beeldjes en twee lampen van polychroom biscuit. Onderaan gemerkt.
Statuettes et pieds de lampes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500/800 -
#329Edgard Heirman
“Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#587Jean-Michel Chauband
“Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.
“Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#158
Een paar grote bewerkte obussen gedateerd 1914-18.
Paire d’obus joliment décorés datés 1914-18.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#187Val St. Lambert
Een siervaasje op voet van kleurloos geslepen kristal, versierd met en gesatineerde fries met vergulde afbeeldingen. Gemerkt.
Vase décoratif sur piédouche en cristal taillé incolore décoré d’une frise satinée et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/240 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#299M. Van Blockland
“Stilleven met bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux panier de fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#597
“De golfer”. Beeld van bruin gepatineerd brons.
“Le joueur de golfe”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableEstimate: € 300/400