#58
Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.
Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 30 x 30 cm (gesloten)Estimate: € 70 / 100 -
#378
#204
Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
#409
“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
Composition aux figures géométriques . Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319
Une boîte à cigarettes en argent sculpté décorée d'arabesques autour d'un médaillon central. Aucune marque.No longer availableDim. 130 g 10 x 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303
Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#212
Een verguld houten butlerspiegel.
Een Chinees porseleinen hoedenstandaard met meerkleurig decor.
Un porte-chapeau en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#85
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,58 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#370
Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#283
“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.
Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6
Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.
Un présentoir à gâteaux et un plateau avec des pieds repliables.No longer availableDim. h: 86 cm & 34 x 56 cmEstimate: € 60 / 80