#267Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
#535Ronde tafel op centrale, gebeeldhouwde poot. Met rond marmeren blad.
Une table ronde sur pied central sculpté avec une tablette en marbre ronde.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#428Een waterkommetje van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor van bloemen.
Un petit bol à eau en porcelaine de Céladon, décor en relief fleuri.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 120 / 160 -
#738Een Japanse doos van gelakt hout met een decor van bloemen en een vogel op het deksel, versierd met bloemen van ivoor. Binnenin gesigneerd. Tijdperk Meiji.
Une boîte japonaise en bois laqué au décor de fleurs et un oiseau sur le couvercle et décorations de fleurs en ivoire. Signée à l’intérieur. Période Meiji.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#612Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#497Een paar borden van Japans porselein met decors van bloemen, vogels en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80 / 120 -
#777“Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.
”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#107Gyorgy VastaghLeeuw op Rots. Bronzen beeld. Gesigneerd.
”Lion sur un rocher”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 100 / 120