#281Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
#381Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#787Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
#796Een grote messingen kerkkandelaar.
Un candélabre en laiton.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#767Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
#638Een Vlaamse kroon van geel koper.
#3Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
#121Een koperen kruis met twee bloemenvazen.
Un crucifix en cuivre et deux vases à fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#792Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#788Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#775Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Un lot d’objets en laiton, comprenant deux lampes à huile dont une avec de la porcelaine, et un bassin.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#534Isa Van der ZeePeriod: °1928“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Composition”. Techniques mixte. Signée.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#127“Fruit defendu”. Een groep van zamak naar een werk van Rancoulet.
#466Een klein zijden karpetje.
#68“Rentré après minuit”. Een groepje van meerkleurig porselein.
“Rentré après minuit”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60