Similar lots by type
-
#785Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#7L. Van BoeckelEen smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#403Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#775Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#9Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
Trois lampes vintage en métal laqué orange.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#292Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 160 / 240 -
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#822Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#829Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#819Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Petit lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#805Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#338Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#402Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#329R. Gilles“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Een zwarte vaas van booms glas met vergulde versieringen.
Vase en verre de Boom noir à décor doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#356Een antieke wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl met zeven bronzen hangers.
Porte manteaux mural en chêne sculpté de style Louis XVI à sept crochets en bronze.No longer availableDim. 45 x 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#757Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#301Serie porseleinen bloemstukken. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China. En één Italiaans.
Lot de bouquets de fleurs en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China et un italien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#746Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à une port en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#219B. Bloms“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout met een pauwendecor op het deksel. Slijtage.
Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir à décor de paons sur le couvercle. Usures.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#47CapodimonteTwee muzikanten van handgeschilderd biscuit. Gemerkt.
Deux musicien en biscuit polychrome. Avec marque.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#365Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80 / 120 -
#654Jan Van der Aa“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 100

