#9
Een hallamp van geel koper en glas.
#7L. Van Boeckel
#829
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#402
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
#403
#819
#537
#775
Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#292
Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
#785
Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
#338
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120
#254Karel Van Lerberghe
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#36
Een Perzisch wollen loper en twee karpetjes. Handgeknoopt, slijtage.
Couloir et deux carpettes persans en laine. Faits main, usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
#259
#161F. Hofinger, Bruxelles
Een oude klarinet.
Clarinette ancienne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#571
Een hindoeistisch beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkeltje.
#71
Lantaarn met personage van zamac. Een ruitje ontbreekt.
Lampadaire en régule orné d’une statuette d’un forgeron. Une petite vitre manque.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#781
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
#683Dinky Toys
“Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Een miniatuur tankwagen. No. 32C.
#225
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce d’un livre représentant Queen Victoria de 1901.No longer availableDim. 13,09 gEstimate: € 280 / 350