Similar lots by type
-
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#490Een lot van vijf borden van Imariporselein.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#588Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine, décor de poissons.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 280 -
#701Een zittende figuur met scroll van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Une figure assise avec un rouleau chinois, en porcelaine monochrome blanche, dans l’esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#583Een paar olielampen van messing en Imari porselein met gesatineerde glazen kappen.
Deux lampes à huile en laiton et porcelaine Imari, abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 44 cm (z.k.)Estimate: € 320 / 380 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche , décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#593Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#538Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#661Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#687Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#563Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#707“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#124Alfred Van Neste“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#265Twee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe en zes verschillende halssnoeren van 10‰ zilver.
Deux colliers richement colorés. Copies provenant du musée de Bogota. Nous ajoutons deux colliers en corde tressée et six différents colliers en argent 10‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#507Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#746Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544“Dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt een atelierstempel: Israels.
”Fête dansante”. Huile sur panneau. Porte un cachet d’atelier: Israels.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80 / 100 -
#649“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125 / 135 -
#758Val St. LambertTwee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Royal Dux“Jonge vrouw met appelen”. Een porselein met meerkleurig patina. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
”Jeune femme et pommes”. Uns statue en porcelaine, patine polychrome. marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 280 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60

