Similar lots by type
-
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50 -
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
Un lot de porcelaine chinoise bleue et blanche, six tasses et huit sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#766BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
Tasse et sous-tasse, décor sang-de-boeuf, dorure et taureaux.No longer availableDim. h: 7 cm Ø 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#628Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#654P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#517Bronzen Phurba-vajra.
Phurba Vajra en bronze.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#861Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes en twee zonder slingertje.
Un lot de cinq coucous en bois. Sans clés et deux sans balanciers.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#373HerfordEen paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#833Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.
Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#279L. Wolter“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een sober antiek houten bijbelkistje.
Un coffret à Bible en bois, sobre.No longer availableDim. 20 x 36 x 20 cmEstimate: € 80 / 100








