Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.

Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.

Deux tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décor Capucine.
SKU: 2603190787.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #787
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #766
    Bochara

    Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 108 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #803

    Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.

    Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #864
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    “Marine, Ibiza The Sea”.

    ”Marine, Ibiza The Sea”.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #798

    Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.

    Un lot de porcelaine chinoise bleue et blanche, six tasses et huit sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #858

    Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.

    Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #538

    Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.

    Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.

    Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm en kleiner
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.
    No longer available
    Dim. 20,54 g
    Estimate: € 2500 / 3500
  • #228

    Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.

    Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 85 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #778

    Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.

    Tasse et sous-tasse, décor sang-de-boeuf, dorure et taureaux.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #475

    Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.

    Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #630

    Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.

    Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #872
    Val St. Lambert

    Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.

    Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #732
    Jef Van Leemputten

    “Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #866

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #128

    Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.

    Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #644
    Fr. Smets

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #215

    Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.

    Trois améthystes en forme de poires, taille briolette.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #81

    “Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.

    ”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #541

    Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.

    Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #149
    L. Giraud

    “Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #163

    Een bronzen plaquette in art-decostijl.

    Une plaquette en bronze Art Déco.
    No longer available
    Dim. 41 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #199
    Emmanuel Noterman
    Period: 1808-1863

    “De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.

    ”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More