Other lots in this auction
-
#803Ludwine Fieux
Een paar schilderijen: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974. En “Naakt” Gesigneerd en gedateerd 1974.
Une paire de peintures: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974. Et “Nu”. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 41 x 31 & 48 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#430
Twee dozen met verschillende glazen.
Deux boîtes contenant des verres divers.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#308
Een zuiltje van gesculpteerd albast. In vijf onderdelen. Gerestaureerd.
Une colonne en albâtre sculpté. En cinq parties. Restauration.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 80/100 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#630
Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.
Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.No longer availableDim. 49 x 49 & 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#758
Lot boeken, overwegend m.b.t. W.O. II. Negentien stuks in totaal.
Un lot de livres, en grande partie en relation avec la Guerre Mondiale II. Dix neuf pièces au total.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#190
Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400/500 -
#19Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Zeilboot op de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Voilier sur l’Escaut”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.No longer availableDim. 149 x 94 & 82 x 118 cmEstimate: € 40/60 -
#121
Een zamakken ree op een sokkel van arduin en onyx. Tijdperk art deco.
Une statue en régule sur socle en onyx et pierre de taille représentant un chevreuil. Art Déco.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#538
Een waterschaaltje op voet van Chinees porselein met een rood decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau sur pied en porcelaine de Chine avec un décor rouge de poissons. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 160/180