Other lots in this auction
-
#791Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#518
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met eeuwige levenstekens in het decor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche, avec le symboles de la vie éternelle dans le décor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/130 -
#482
“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven, compleet van 1880 tot en met 1889, telkens in twee delen. 20 stuks.
”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1880 à 1889, chaque fois en deux parties. 20 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 400/600 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#541
Een vijfdelig altaargarnituur van blauw en wit Chinees porselein.
Une garniture d’autel en porcelaine de Chine bleue et blanche. Cinq pièces.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 220/260 -
#583De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#179Lazar Volovick
“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 400/500 -
#373Märklin
Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#383
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een doopbeker, een eierdopje met lepel en een servetring in etui, een plateautje, twee schaaltjes, een serveerbestek, een suikertang, een doosje, elf stukken van 250 & 500 BEF, enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant un bénitier, un coquetier avec une cuillère et un rond de serviette dans un étui, un petit plateau, deux petits plats, un service de couverts, une pince à sucre, une petite boite, onze pièces de 250 & 500 francs Belges, e.a.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#23
Set van zes geslepen kristallen wijnglazen met diverse kleuren.
Un ensemble de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#34Roger Raveel
“Buigende man”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Homme courbé”. Une lithographie. Signé hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 19,5 cmEstimate: € 120/200 -
#525Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué main.No longer availableDim. 366 x 250 cmEstimate: € 300/500