Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.

Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.

Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.
Dim. l: 30 en 20 cm
SKU: 0402200560.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #742
    Kunisada

    “Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.

    “Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #791

    Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #403

    Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen

    Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.

    Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.

    Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #788

    Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.

    Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H. 2,5 - Ø 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #728

    Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.

    Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    “Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.

    “Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.

    Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #777

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #87

    Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.

    Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #688

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #691

    Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.

    Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #573

    Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.

    Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465

    Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.

    Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,60 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #458

    Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #631

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 10 / 120
  • #358
    Lladro

    “Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #787

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #311

    Een Heilige Familie en een Madonna gekroond met een zilveren kroontje. Gesculpteerd palmhout. XIXde eeuw.

    Sainte-Famille et Sainte-Vierge couronnée d’une couronne en argent. Palmier sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #751

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.

    Deux chevalières en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #321

    Een vaas van meerkleurig Murano glas.

    Vase en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #193
    Aelewaters De Barius, Malines

    Een vergulde koperen Louis-Philippe pendule, rondom de witte geëmailleerde wijzerplaat een jongeman en talrijke werktuigen als allegorie op de landbouw. Met slinger. Vergezeld van een (beschadigde) glazen stolp met houten sokkel. Einde XIXde eeuw.

    Pendule en cuivre doré Louis-Philippe, cadran émaillé blanc entouré d’un garçon et de nombreux outils en allégorie de l’agriculture. Avec balancier. Accompagnée d’une globe en verre (dégâts) sur socle en bois. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #660

    Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 538 x 320 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een staande Thaise Boeddha van brons.

    Un Bouddha Thaï en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #591

    Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.

    Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #114

    Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.

    Paire de paysages sur panneau d’après Louis Apol.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 19,75 g
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More