Similar lots by type
-
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#788
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#87
Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.
Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#631
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#697
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#567
Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#458
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#358Lladro
“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#573
Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.
Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#728
Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#687
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#498
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.
Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#501
“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#473
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#448
Een serie van zes mondgeblazen waterglazen, met een handgeslepen jachtdecor. XIXde eeuw.
Suite de six verres à eau soufflés à la bouche. Décor de chassé gravé à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#732Katsukawa Shunsho
Een Japanse houtsnede met een voorstelling van de dichter Fuywara Nokiyosuke Ason uit de serie ‘Gedichten der 100 dichters’. XVIIIe eeuw.
Gravure sur bois japonais représentant le poète Fuywara Nokiyosuke Ason de la série “Poèmes des 100 poètes”. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#54Willem Maris
“Dorpsgezicht met molen en vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village avec moulin et bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 55,5 cmEstimate: € 60/80 -
#66
Een eikenhouten lessenaar met tussenblad en een lade.
Pupitre en chêne avec tiroir et tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/120 -
#391
Een lot decoraties met betrekking tot scheepvaart, bestaande uit zes messingen ankertjes, een scheepsbel 1824 en een kleine duikersklok.
Lot de décorations concernant la navigation, comprenant six petites ancres en laiton, une cloche de bateau de 1824 et une petite cloche de scaphandre.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300/400 -
#104Gaspar Huybrechts
“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#714Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Plantenbak met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jardinière aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/140 -
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 298/300 en 274/350.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 298/300 et 274/350.No longer availableDim. 38 x 49 & 48 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#127Hermès Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#333Hergé
Een lot strips, bestaande uit twintig Franstalige albums van “Tintin”, waarbij “De juwelen van Bianca Castafiore” in het Doorniks dialect en vier Franstalige albums van “Jo, Zette et Jocko”. Zeer gelezen.
Lot de bandes dessinées dont 20 albums de Tintin dont “Les Bijoux de Bianca Castafiore” dans le dialecte de Tournai et quatre albums de Jo, Zette et Jocko”. Albums lus intensivement.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#434Old Lamps, Italy
Een messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 145 cmEstimate: € 40/60