#287Tintin
Een lot ingebonden nummers van de jaargangen 1967 tot 1982.
#67
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80
#303Capodimonte
“De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.
“La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#258
Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.
#675
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#213
#81
“Koninklijk koppel”. Twee beelden van gepolychromeerd en verguld porselein. Met losse versieringen op het hoofd, waarvan één beschadigd.
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
#186
#146
Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met getorste zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps de style Renaissance en chêne sculpté. Le bas à deux portes en dessous d’un tiroir. Le dessus à deux portes vitrées. Colonnettes torsadées sur les coins. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#92Roger Hebbelinck
“Village sous la neige”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Village sous la neige”. Lithographie d’un oeuvre par Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#638
Een paar cassoletten van brons en marmer.
#702
Quatre représentations orientales dont une planche médicale, deux petits tanka et une planche de prière chinoise en forme du corps d’un Bodhisatva.No longer availableEstimate: € 120/200