Similar lots by type
-
#714
“Orpheus”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/30 buiten de plaat.
Orphée . Une gravure. Signée et numérotée 1/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 27 cmEstimate: € 30/60 -
#354Maurice Langaskens
“Le Célibataire”. Een kleurenets. Tweede staat. Gesigneerd buiten de plaat.
Le Célibataire . Une gravure en couleur. Deuxième état. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een lot van elf ingekleurde XIXe eeuwse herdrukken van XVIIe en XVIIIe eeuwse kaarten.
Lot de onze réimpressions en couleur du XIXème siècle de cartes du XVIIème et du XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#512
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 88 x 119 & 67 x 97 cmEstimate: € 40/60 -
#692Thalline (?)
“Masai”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 9/24 buiten de plaat.
Masai . Une lithographie. Signée, datée 1973 et numérotée 9/24 hors planche.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010
“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260/300 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#682
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableDim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220 -
#459
“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
Église paroissiale de Saint-Wilibrordi . Une gravure ancienne. Vers 1700.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#14
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De zeven hoofdzonden beheerst door de dood” van James Ensor. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
Deux eaux-fortes colorées de la série Les sept péchés capitaux gouvernés par la mort de James Ensor. Signée dans la planche et avec une signature apocryphe au crayon.No longer availableDim. 9,5 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#529
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#509Klatt
“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60/80 -
#502
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40/60 -
#139
“Meisje met hondjes” & “Meisje met katjes”. Twee geaquarelleerde litho’s naar werken van Arthur John Elsley.
Fille aux chiens & Fille aux chatons . Deux lithographies aquarelles d'après les oeuvres d'Arthur John Elsley.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#34
Een lot van drie kleurenetsen:- “Het drogen van de was”. Alfred Van Neste. 169/350.- “Interieur”. Albert Geudens. 173/300. - “Gevel bij nacht”. Albert Geudens. 260/300.Allen Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de gravures en trois couleurs: - Séchage du linge . Alfred Van Neste. 169/350. - Intérieur . Albert Geudens. 173/300. - Façade de nuit Albert Geudens. 260/300. Tous signés à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 24; 50 x 40 & 29,5 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#742
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#724
“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#339Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#364Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#532CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 25/200 buiten de plaat.
Mémoire de Cuba . Une lithographie. Signée, datée '03 et numérotée 25/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 160/200 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987
“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35/55 -
#582Salvador Dali
“La montre molle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/300 buiten de plaat.
La montre molle . Une lithographie. Signée et numérotée 43/300 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320/360 -
#4Thomas RomanPeriod: 1923 - ?
“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#533
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#636
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 150/250 -
#720
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/100 -
#662
Een lot van vier Chinese gelakt houten panelen met parelmoeren decors van vogels.
Lot de quatre panneaux en bois laqué chinois avec des décors d'oiseaux en nacre.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een toermalijn van ± 7,90 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,44 ct et d'une tourmaline de ± 7,90 g.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 900/1000 -
#326
Een zitbankje van witgelakt hout met groene fluwelen bekleding. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une banquette en bois laqué blanc avec revêtement en velours vert. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#255
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de taille ancienne d'un poids combiné de ± 0,80 ct. Et de rubis d'un poids combiné de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 450/550 -
#372
Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#197
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#405
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#149
“La Divina Comedia”. Een zeefdruk. Salvador Dali. Draagt handtekening binnen de plaat.
La Divina Comedia . Sérigraphie. Salvador Dali. Porte la signature dans l'assiette.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 160/200