Similar lots by type
-
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#245Désiré HainePeriod: 1900 - 1989‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.
‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962. -
#92Period: 1889“Collection de Chroniques Belges inédites”, correspondance du Cardinal De Granvelle 1565-1583. Een boek gedrukt in 1889.
"Collection of Unpublished Belgian Chronicles", correspondence of Cardinal De Granvelle 1565-1583. A book printed in 1889. -
#86Een lot van 7 landkaarten van omstreeks WOII.
A lot of 7 maps from around WWII. -
#48Een lot oude aandelen waaronder: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways en Hongrie, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & IndustrielleCanal Océanique de Panama, Tramways de Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo, .....
A lot of old stocks including: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways in Hungary, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & Industrielle, Canal Océanique de Panama, Tramways in Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo... -
#94Een lot oude postkaarten met justitie en gerechtsgebouwen als onderwerp. Op kaarten verlijmd.
A lot of old postcards featuring justice and courthouses as subject. Cards glued onto paper. -
#84Een schaal met deksel uit papier-maché met Chinese draken gedecoreerd. Schade onderaan.
A papier-mâché bowl with lid decorated with Chinese dragons. Damage at the bottom. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#198“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass. -
#179Twee 19e eeuwse modeprenten.
Two 19th-century fashion prints. -
#89Een lot antieke geboortekaartjes, doodsprentjes en 1ste comunnie + vormsel-kaartjes, alles tussen 1850 en 1940.
A lot of antique birth announcements, death notices, First Communion, and Confirmation cards, all between 1850 and 1940. -
#262‘Bourla’, een offset prent in kleuren van de Antwerpse schouwburg. Met een overdruk van teksten door wereldberoemde auteurs.
'Bourla', an offset print in colors of the Antwerp theater. With an overlay of texts by world-famous authors.
Other lots in this auction
-
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#234‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.
‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed. -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing. -
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature.

