Other lots by Lefrançois
-
#519Jaky Lefrançois“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#312Jaky Lefrançois”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#342Jaky LefrançoisTwee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#314Jaky LefrançoisTwee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#652“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96GoumEen handgeknoopt zijden tapijtje.
Un petit tapis en soie. Noué main.No longer availableDim. 155 x 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#372Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant pear shaped van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijn van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’un diamant en forme de poire de ± 0,40 ct et un rubis en forme de goutte de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#443Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20 / 30 -
#611Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
”Chien couché”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#341Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.
Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 40 / 60

