Other lots by Lefrançois
-
#519Jaky Lefrançois“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#312Jaky Lefrançois”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#342Jaky LefrançoisTwee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#314Jaky LefrançoisTwee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#72Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#492J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#209C. De Busschere“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360 / 400 -
#646Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table de salon en chêne sobre.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#621Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 800 / 1000 -
#517Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
Garniture de bureau sept pièces en marbre noir. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#85Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 800 / 900 -
#480Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343BergenEen lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#453Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#329“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50 / 60

