Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.

Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.

Deux longues élises et un sage en ivoire sculpté sur socles en bois.
Dim. h: 29 cm
SKU: 1505180593.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #481

    Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.

    Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.
    No longer available
    Dim. h: 14 cml
    Estimate: € 90 / 110
  • #650

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #487

    Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.

    Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #473

    Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.

    Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #497

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #422

    Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.

    Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #703

    Een Chinese Boeddhistische voorstelling van roze koraal. In presenteervitrinetje. Herstelling.

    Une représentation Bouddhiste en corail rose dans une vitrine de présentation. Avec réparations.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668

    Een paar dekselvaasjes van cloisonné op messing met een decor van pioenen. Op houten sokkels.

    Une paire de vases à couvercles en cloisonné sur laiton avec un décor de pivoines. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #521

    Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #507

    Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.

    Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #548

    Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #461

    Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.

    Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #567

    Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #667

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van groen jade.

    Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade vert ajouré et sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #503

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #493

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #801

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.

    Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #591

    Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 1300 / 1500

Other lots in this auction

  • #534

    “Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.

    “Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    “Landschap aan de kust”. Olieverf op doek. Restant van een handtekening rechts onder. Verf beschadigd en doek opnieuw op te spannen. XIXe eeuw.

    ”Paysage, la Côte”. Huile sur toile. Restant d’une signature en dessous à droite. La peinture est endommagée et la toile est à retoiller. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.

    Une carpette persan en laine nouée main avec un motif central.
    No longer available
    Dim. 201 x 147 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 9,83 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #772
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.

    Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 117 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #747

    Een paar verzilverde kandelaars.

    Une paire de chandeliers argentés.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #449
    Joseph Delfosse
    Period: 1888 - 1970

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.

    “Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    Manufacture Imperial

    Een theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44
    Camille Joseph Etienne Roqueplan
    Period: 1800-1855

    “Un pont à Paris”. Potloodtekening. Gesigneerd.

    ”Un pont à Paris”. Un dessin au crayon. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een lot van drie wekkers in diverse uitvoeringen.

    Un lot comprenant trois réveils divers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More