#272Ria Hendrix
Dansende vrouwen. Glasraam. Gesigneerd.
#29
Een zeer gevarieerd lot boeken, landkaarten e.d. m.b.t. toerisme in België van het einde der XIXde eeuw tot de jaren 1930. O.m. 9 “Guides Cosyn, Ardennes Belges, Bruxelles e.a.”, “Le Brabant en Images”. Ed. Lebègue, Bruxelles. En vele andere.
Un lot très varié de livres, de cartes et de tourisme en Belgique de la fin du XIXème siècle aux années 1930. Om 9 Guides CosynNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#395Altenloh
#600
Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#492
#328
#308
#156
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#73
Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#3
Een grote granieten vijzel met stamper.
#196Jos Horenbant
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#136
Un meuble bar en noyer avec dessus rabattable et tablettes en verre en haut et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 110 x 125 x 38 cmEstimate: € 100 / 120