Other lots by Geudens
-
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 298/300 en 274/350.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 298/300 et 274/350.No longer availableDim. 38 x 49 & 48 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#809Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#296
Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.
Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.No longer availableDim. 141 x 85 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#38
Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/45 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
Lot de six candélabres en verre et mercure.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#71
Een ronde pot van gepolychromeerd aardewerk. Griekenland, mogelijk Hellenistische periode.
Pot rond en faïence polychrome. Grèce, peut-être hellénique.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#692
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#318
Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
Paire de candélabres en verre en forme des Sacres Coeurs. Petit dégât.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30/50 -
#743
Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 cm -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#664
“Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.
“Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.No longer availableDim. 35 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#824C. Veelik(?)
“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100