Other lots by Geudens
-
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#795Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 298/300 en 274/350.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 298/300 et 274/350.No longer availableDim. 38 x 49 & 48 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#802Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 38 x 49 & 50 x 40 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#469
Een klein groepje spelende jongetjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Basis hersteld.
Peti groupe d’enfants jouant en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Base réparée.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/80 -
#716
Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#570
“Space age lamp”. van oranje kunststof en metaal.
“Space age lamp” en plastiqe et métal.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 60/80 -
#332E. Defroyenes
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#604
“Kubistische compositie”. Een gegoten en gepolychromeerd kunstwerk. Onleesbaar gesigneerd. Kleine barst aan de rand.
“Composition cubiste”. Objet d’art moulé et polychromé. Illisiblement signé. Petit éclat au bord.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.
Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 800/1000 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#74
Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.
Lot de lithographies comprenant trois paysages, des maisons au bord d’une rivière et une vue de Cologne.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#708
Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.
Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 x 9 cmEstimate: € 40/50 -
#442
Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.
Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/100