Other lots in this auction
-
#67Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#103Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.
Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 280 / 320 -
#367Een Afrikaans houten beeld in de vorm van drie figuren.
Une statue africaine en bois en forme de trois personnages.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Een lot van drie gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij één van hout, één van plaaster en één van terracotta.
Un lot de trois cloches saintes polychromes, une en bois, une en plâtre et une en terre cuite.No longer availableDim. h: 28, 34 & 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#474Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Jonge vrouw met bloem”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Jeune femme à la fleur. Pastel sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#416IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300 -
#314“The County Squire”. Ingekleurde prent.
The County Squire. Estampe en couleurs.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#346Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Frerard à AnthinneEen staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een houten dienblaadje op vouwpoot.
Un plateau en bois sur pied pliant.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 40 / 50 -
#507Een grote koperen wierookbrander, versierd met een reliëfdecor van vogeltjes op een bloeiende tak, met handvatten in de vorm van olifantenkoppen en het deksel getooid met een tempelleeuw met bal.
Un grand brûle-parfum en laiton, orné d'un décor en relief d'oiseaux sur une branche fleurie, avec des anses en forme de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'une tempe de lion avec boule.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45 / 55


