#82A. Janson
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93
#394Lucien Georges MeertPeriod: °1940
“Luxure”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Luxure. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359Jon Baken
#162
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
#90
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#89R. Toussaint
Automne à Sauvenière. Huile sur toile. Signée et datée 1960 au dos. Petite déchirure en haut à gauche.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Unterweissbach
#25
Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.
Deux bracelets anciens en ivoire. Travail africain.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92R.J. Sterckema
“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120