Similar lots by type
-
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#182Aloïs De Laet“Koppel op de dijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Couple sur la digue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 2300 / 300 -
#41Victoria“The Victory jungle wood jig-saw puzzle”. Een oude houten puzzel in originele doos. Nieuwstaat.
“The Victory jungle wood jig-saw puzzle”. Puzzle en bois dans la boîte d’origine. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#622Jozef MousPeriod: 1896-1968Twee havenzichten. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vues de port. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 30 x 40 & 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#654J. GalleEen bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#193Carrier - Belleuse“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 650 -
#563Matchbox Dinky CollectionVier schaalmodellen in originele doos, bestaande uit twee Jaguar E-types, een MGB GT en een Delahaye 145.
Quatre modèles de voitures dans leurs boîtes d’origine. Comprenant deux Jaguar type E, une MGB GT et une Delahaye 145.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470Tien verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Dix différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#278Een designvaas van kristal, groen gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase design en cristal coloré vert dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438“Rotamint Kleeblatt”. Een Duitse gokkast uit de jaren ‘70. Licht op te knappen, maar in werkende staat.
“Rotamint Kleeblatt”. Jeu de café allemand des années 70. A réviser, mais en état de marche.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#289Max. Impens“Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#737Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#126Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100

