Other lots in this auction
-
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#233
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288
“Christus met de doornkroon”. Een fijn gesculpteerde ivoren buste op houten sokkeltje. Omstreeks 1900.
“Christ à la couronne d’épines”. Buste finement sculpté en ivoire sur socle en bois. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499
“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#607
Een paar kraagloze dekselvazen van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages, vogels en planten in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Op de schouders een vergulde draak met een roestrode bal. Dekselknoppen in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Tapis afghan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 193 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200 / 240