#180
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#269Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
#358L & V Ceram
Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#609
#580
Un netsuke en ivoire sculptée en forme de chat. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
#95
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 13,42 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#278
#617
#798Limoges
Een mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60