#263Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#679Zestien verschillende schelpen waaronder zeesterren, zee-egel e.a.
Sixteen different shells including starfish, sea urchin and others.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#591lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#387Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#355Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#83Een grijsgeschilderde aardewerken vaas gedragen door twee putti. Slijtage en randschade onderaan.
A gray painted earthenware vase carried by two putti. Wear and edge damage at the bottom.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35 / 45