#424Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
#326Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.
#489Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#138GevaertEen lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.
#609Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220 -
#556Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#78Een messingen kandelaar met vijf lichtpunten. Gedragen door vier olifantenhoofden als poten.
A brass candlestick with five light points. Carried by four elephant heads as legs.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#574Salvador Dali“Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 15,5 x 17 cpmEstimate: € 200 / 220 -
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180