#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#659“Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.
Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.No longer availableDim. 89 x 125 cmEstimate: € 25 / 40 -
#441Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75 -
An 18 carat white gold necklace set with diamonds with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 380 / 450