Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.

Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.

Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.
Dim. H: 55 & 56 cm
SKU: 0703230385.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #494
    Salvador Dali

    “La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.

    "La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #613

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.

    Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.
    No longer available
    Dim. 17cm x Ø9cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #52
    Remi Geens

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.

    "Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.

    A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #370

    Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.

    Necklace with silver links set with marcassite.
    No longer available
    Dim. 73,75 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #87
    Delheid

    Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.

    A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.
    No longer available
    Dim. h14cm 300g
    Estimate: € 100 / 150
  • #376
    Karadja

    Een wollen lopertje. Handgeknoopt.

    A wool runner. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 213 x67 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #71

    Een tweeloops geweer - A Marseille.

    A double barrel rifle - A Marseille.
    No longer available
    Dim. l120cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #455

    Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.

    A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.
    No longer available
    Dim. 77 x 127 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    “Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.

    "Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More