#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#92Eric VerwaerdePeriod: °1930“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Een handgeknoopte wollen Kelim.
A hand-knotted wool Kilim.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 50 / 80