#78Een messingen kandelaar met vijf lichtpunten. Gedragen door vier olifantenhoofden als poten.
A brass candlestick with five light points. Carried by four elephant heads as legs.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#604Marino De Vos“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#344Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
A German apple clock with hand-painted dial.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50