#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#441Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#279Louis Van Noordt“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.
A large gourd pipe with a veneered boxwood head, a wooden handle with a horn mouthpiece.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 35 / 45