#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#687Val Saint-LambertEen ronde coupe van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
A round coupe of cut crystal, coloured red throughout. Not marked.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80