Other lots in this auction
-
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#235
Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 400 / 600 -
#282A. Mertens
“Lezende man met staande bas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme lisant et avec une contrebasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#413
“Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem”. Ed. BAI, Schoten, 2008.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#303Royal Dux
“De hofmaking”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“La courtoisie”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#663
Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#325
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Swarovski
Lotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50