Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus”  (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).

Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus” (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).

Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).
SKU: 0402200302.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #141
    Willy Kreitz
    Period: 1903 - 1982

    Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.

    Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #17

    Een partij aardewerken kerstboomversieringen.

    Lot de décorations d’arbre de Noël en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    “Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.

    “Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.

    Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.
    No longer available
    Dim. 166 x 127 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    “De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.

    “La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35,3 x 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #664

    “Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.

    “Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.
    No longer available
    Dim. 35 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een slagtandfragment, versierd met een gesneden decor van olifanten onder een boom. Afrikaans werk.

    Une partie d’une défense , décoration d’éléphants sous un arbre. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #451
    Lalique

    Een lot glaspasta en kristal, bestaande uit twee duiven, een zwaan, een uil en een dolfijn (kleine schade). We voegen er een ronde Nachtmann vaas aan toe.

    Lot de pâtes de verre et cristaux dont deux pigeons, un cygne, un hibou et un dauphin (petit dégât), nous ajoutons un vase ronde Nachtmann.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #363
    Hergé

    Vier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.

    Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Een halssnoer met langwerpige parels.

    Collier de perles allongées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #647

    Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.

    Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More