#451Lalique
#440
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 6 ct.No longer availableDim. 5,74 gEstimate: € 150/200 -
Twee kleine bronzen beeldjes. Luba, Congo.
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60 -
#736
#713
Een lot van 25 kristallen glazen.
Lot de 25 verres en cristal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
#535
#537
Een paar kleine gemberpotten van cloisonné. Chinees werk.
#843
#145
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150/200 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 420/460