Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.

Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.

Deux théières miniature et une coupelle en porcelaine Imari. XVIIIième et XIXième siècle.
Dim. h: 7 & 8; Ø: 3,5 cm
SKU: 1212170438.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #438
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #402
    Vienna

    Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.

    Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #211

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #24

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #602

    “Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    “Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 x 50 & 85 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.

    “Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.
    No longer available
    Dim. 8,33 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #608

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #805
    Andrés Cortes y Aguilar
    Period: 1812-1879

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #19

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #702
    J. Cooper

    “Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.

    "Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #300

    “Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.

    “Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #632

    Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #591

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #570

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #444

    Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h62 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #207

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #613

    Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    “Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #622

    Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jules de Sennezcourt
    Period: 1818 - 1866

    “Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.

    "Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #629

    Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.

    Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #394

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een paar langhalsvaasjes van Kutaniporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases à col en porcelaine de Kutani. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,44 g
    Estimate: € 3300 / 3600
  • #43

    Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.

    Trois petites pendules coucou.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #756

    Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.

    Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Vier messen en een slabestek van zilver. Eén mes beschadigd.

    Quatre couteaux et un couvert à salade en argent. Un couteau est endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #23

    Een gevarieerd lot speelgoedautootjes.

    Un lot de voitures miniatures.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #329

    Set koperen keukengerei, bestaande uit drie potten, drie pannen en twee schotels.

    Un ensemble de cuisine en cuivre, comprenant trois casseroles, trois poêles et deux plats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #267

    Een eikenhouten neogothische engel. Vleugels hersteld.

    Un ange en chêne néogothique. Les ailes ont étés restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    “Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica...”. XVIIIe eeuwse kaart van Johann Baptiste Homann. Deels met de hand ingekleurd.

    “Arena Martis in Belgio, Qua Provinciae X Catholica”. Une carte du XVIIIième siècle de J. Baptiste Homann. Partiellement colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More