Other lots in this auction
-
#44Roger Hebbelinck“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50 / 75 -
#276Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.
Lot de 10 figurines diverses, orientales et africaines. De plus, cinq divinités birmanes montées sur une ardoise.No longer availableDim. H:10-20cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#451Een slapende kat van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
Un chat endormi en porcelaine japonaise multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 380x292cmEstimate: € 120 / 200 -
#544Rik BrouwersPeriod: 1904 - 1978“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#116Een notenhouten buffetmeubeltje met drie laden en telkens een lade en een paneeldeurtje op de hoeken.
Petit buffet en noyer ouvrant à trois tiroirs et chaque fois un tiroir et une porte pleine sur les coins.No longer availableDim. 100 x 117 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#164A. Lang“Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).
"Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).No longer availableDim. 81 x 124 cmEstimate: € 200 / 300



