#419Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
#87Vijf militairen uit de Napoleontische tijd van polychroom porselein en een Napoleon te paard naar Géricault van polychroom biscuit. Met drie ronde houten sokkeltjes.
Cinq statues en porcelaine polychrome représentant des militaires de l’époque Napoléon, dont une statue en biscuit polychrome représentant Napoléon à cheval, d’après Géricault.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#35Twee 18 karaats wit en geel gouden kleine ringen, één bezet met een parel en één met fantasiesteen.
Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#739Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.
#18Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
#411Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein.
Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H: 25 cm & 25 cmEstimate: € 60 / 70 -
#100Een doosje met vier briljanten van ± 0,50 ct, ± 0,25 ct en ± 0,20 ct.
Petite boîte contenant quatre brillants: ± 0,50 ct, ± 0,25 ct et ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#450Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.
Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 60 / 80