Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.

Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.

Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).
Online only
SKU: 2006180006.
Categories: Glaswerk, Verzilverd.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #6
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #162

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #96

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.

    Presse-papier en verre polychrome italien.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #206

    Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.

    Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 & 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #80

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #181

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).

    Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #168

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.

    Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #312
    Jos Stokbroekx

    “Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.

    "Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #212

    Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #209
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #3

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #306

    “Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.

    "Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #109

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #90

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.

    Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #69

    Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.

    Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 & 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 160
  • #165
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More