Similar lots by type
-
#601Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#208Gaston Leroux“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#293Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#587Een dashond van brons met donker patina.
Un basset en bronze, patiné foncé.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 260 / 300 -
#609Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#183“Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.
”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#355“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#653Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#658“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van verguld brons op bruin onyxen voetstukken. De pendule versierd met een romantisch koppel, de kandelaars met vijf bloemvormige lichtpunten en eveneens met een koppel.
Un ensemble de cheminée en style Louis XV en bronze sur socles en onyx. La pendule est décorée d’un couple romantique, les candélabres à cinq points lumineux et décoration de couples.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#191“Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.
”Cavalier stylisé à cheval”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 650 / 700 -
#241“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
”Joueur de polo”. Un relief en bronze, style Art Déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 320 -
#203”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#360Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.
Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 280 -
#197“Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.
Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 440 / 480 -
#147Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180 / 200 -
#111Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#583“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 320 / 360 -
#380Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#647Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#80Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#586Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#207Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320 / 380 -
#654Jan De WinterPeriod: °1936“Lana”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lana”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514Jan Kennis“Meisje met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344SeverinTwee etsen: ‘ Hoevetje’ en ‘ Waaslands hoevetje’ een ingekleurde ets.
Deux eaux fortes: ‘Fermette ‘ & ‘Fermette du pays de Waes’. Ce dernier en couleurs.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.No longer availableDim. 185 x 170 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487Een vierhoekige balustervaas van Chinees porselein met blauw glazuur. Eerste helft XXe eeuw.
Un vase balustre carré en porcelaine de Chine, glaçure bleu. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424Jozef Peeters“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1922.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammé et daté 1922.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#128“La laitière.” Beeld uit terra cotta. Naar Duval.
”La laitière”. Une statue en terre cuite. d’après Duval.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60 / 80

