‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
Dim. 20/25 cm
SKU: 2701260254.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #254
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Place a bid ›
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Place a bid ›
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Place a bid ›
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #39

    ‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.

    'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 46/36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Place a bid ›
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422

    ‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

    'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 33/23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Place a bid ›
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #52

    ‘Landschap met hoeve’, aquarel op karton. Getekend Valerius de Saerdeleer. Zonder kader.

    'Landscape with farmhouse', watercolor on cardboard. Signed by Valerius de Saerdeleer. Unframed.
    Place a bid ›
    Dim. 11/21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    "Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327

    Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.

    A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Ernest Welvaert
    Period: 1880 - 1946

    “Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.

    Place a bid ›
    Dim. 71 x 110 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #357

    Een dekselpotje met 4 oren in de stijl van het steengoed met blauwgrijze glazuur gemaakt in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in de 14e/15e eeuw.

    A lidded pot with 4 ears in the style of stoneware with blue-grey glaze made in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in the 14th/15th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 16 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een stuk koraal met letsels.

    A piece of coral with lesions.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #120

    Een zilveren en 14 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    A silver and 14 kt yellow gold brooch set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 9,82 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #216

    Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en glas, in Hollywood Regency-stijl.

    A set of 3 side tables, brass and glass, in Hollywood Regency style.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 56 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.