Similar lots by type
-
#288Lampe Berger
Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.
Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#212
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#283Henri Martin
Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.
Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#273
Twee karaffen van kleurloos glas.
Deux carafes en verre incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110/130 -
#293Henri Martin
Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.
Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80/90 -
#77
Een siercoupe van rood glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en kristallen pendeloques.
Coupe en verre rouge décorée de fleurs peintes à la main et des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#708
Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.
Paire d’appliques en forme de candélabres en métal argenté avec leurs abat-jour.No longer availableDim. H 67 cmEstimate: € 450/500 -
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
“Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#58
Een lampje gedragen door een bronzen putto.
Petite lampe porté par un putto en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.
Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#44
Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#386
Een lot kristal bestaande uit twee identieke karaffen en een schenkkan in art-decostijl.
Lot de cristaux comprenant une paire de carafes et une verseuse de style art déco.No longer availableEstimate: € 6à/80 -
#304
Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 160/200 -
#732
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met drie lichtpunten en een afbeelding van een dame en een heer op spiegelglas in de cartouche.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 110/130 -
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 200/300 -
#258
Een paddestoelvormige lamp van mauve glaspasta in art nouveaustijl. De kap gedragen door bronzen vlinders.
Lampe champignon en pâte de verre mauve de style art nouveau. L’abat-jour porté par des papillons en bronze.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 160/200 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#361
Een lot porselein en aardewerk met een gedeelte Hutschenreuter borden en schotels van wit porselein met vergulde rand, een Japans theeservies, een kan van plateelwerk gemerkt Bergen, een vaasje, een schaaltje enz.
Lot de porcelaines et de faïences dont assiettes et plats Hutschenreuter en porcelaine blanche aux bordures dorées, un service à thé japonais, une verseuse en faïence de Bergen, un petit vase, un petit plat etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#36Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3D. Années 50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Twee zittende Boeddha’s van verguld brons.
Deux Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 30 & 21 cmEstimate: € 160/200 -
#534Braun
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#463Boch
Een aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#355Rolex Oyster Perpetual Date
Yacht-Master Superlatif Chronometer. Een roestvrij stalen herenpolshorloge. Zilverkleurige wijzerplaat, bezel in ton-sur-ton.
Yacht-Master Superlatif Chronometer. Montre à bracelet homme en acier inoxydable. Cadran de couleur argent, lunette en ton-sur-ton.No longer availableEstimate: € 1500/2000 -
#268Royal Dux
Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 350/00 -
#124A. Sobbelaerts (?)
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#222
“Moeder met twee kinderen”. Olieverf op paneel. Begin XVIIIde eeuw.
“Mère et deux enfants”. Huile sur panneau. Début XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#758
Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#539N. Van Zeeland
“Een kanaal bij het ochtendgloren”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1920
“Canal au petit matin”. Pastel sur papier. Signé et daté 1920.No longer availableDim. 57 x 86 cmEstimate: € 80/120