Similar lots by type
-
#551
Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#541
Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350 / 500 -
#292
Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.
Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.No longer availableDim. h: 9 - 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324
Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561
Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.
Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cm; h: 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#533
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#461
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#620
Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60 / 80 -
#538
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#125
Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten:- 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officer, 3rd Guards Regiment- 1825 Officer, Coldstream Guards- 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.
Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome :- 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officier, 3rd Guards Regiment.- 1825 Officier, Coldstream Guards.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#635
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#497
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360 / 380 -
#235
Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.
Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#511
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#568
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223
Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662
Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#483
“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#194Prosper De Troyer
“Stilleven met konijn”. Een grafiettekening. Gesigneerd.
"Nature morte au lapin". Un dessin au graphite. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Val Saint-Lambert
Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40 / 50 -
#632Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#132
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305
Een reeks van vijf Delfts aardewerken tegels, waarbij drie in blauw op wit en twee blauw-wit en mangaan. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de cinq carreaux de faïence de Delft, trois en bleu sur blanc et deux en bleu-blanc et manganèse. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#37Viners of Sheffield
Een dienblad met opengewerkte rand en een tweearmige kandelaar van verzilverd metaal. In originele dozen.
Plateau à rebord ajouré et bougeoir à deux branches en métal argenté. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 45 x 30 cm h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#441
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
Deux cruches en laiton asiatiques antiques.No longer availableDim. H:3&-35cmEstimate: € 40 / 50 -
#571
Een jaden beeldje in de vorm van een boom met drie vogels. Met een houten voetstuk.
Une figurine en jade en forme d'arbre avec trois oiseaux. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45 / 65 -
#393
Een paar zittende Thaise Boeddha’s van brons.
Une paire de bouddhas thaïlandais en bronze assis.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 75 / 100 -
#418
Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
Un taureau stylisé en terre vernissée rouge. Années 70.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340