Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.

Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.

Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2306200098.
Categories: Glaswerk, Koper.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #7

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #758

    Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.

    Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.

    Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #253

    Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #8

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #444

    Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.

    Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #324

    Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.

    Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.

    Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #442

    Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas

    Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.
    No longer available
    Dim. H. 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #597

    Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.

    Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een glaspasta vaasje met zwart vlekkendecor. Draagt handtekening onderaan.

    Un vase en pâte de verre à décor taché de noir. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.

    Une paire de chenets en fonte et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #797

    Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.

    Lot de huit seaux à vin et jardinières en cuivre et métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.

    Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een bedpan en drie diverse koperen ketels.

    Une chaufferette et trois bouilloires diverses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #108

    Een lot van zes kleurloze karaffen, waarbij twee kristallen en vier glazen.

    Lot de six carafes incolores, avec deux cristaux et quatre verres.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #302

    Een lot glaswerk, bestaande uit drie schenkkannen, twee karaffen zonder dop en een punchbowl zonder lepel (schade aan de voet). We voegen er een kristallen drageoir aan toe.

    Lot de verrerie composée de trois cruches, deux carafes sans bouchon et un bol à punch sans cuillère (dommage à la base). On y ajoute un tiroir en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.

    Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 26 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #753

    Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.

    Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. b: 69 & 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #367

    Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.

    Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281

    Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.

    Lot de cinq carafes, quatre incolores et une avec une base verte et des bords dorés.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre diamants d'un poids combiné de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,67 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #737
    J.N. Bouillet

    Een eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #605

    Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #106

    Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.

    Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. b: 102 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #378

    vijf tinnen klisteerspuiten, waarvan vier met gedraaide houten handvaten en een bedpan. XIXde eeuw.

    Cinq seringues à lavement en étain, quatre avec des poignées en bois torsadées et un bassin de lit. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 28 - 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #89
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655

    Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.

    Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,26 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #240

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.

    Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes et de diamants avec un poids combiné de ± 0,84 ct.
    No longer available
    Dim. 4,84 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #783

    Een metalen dienblad met meerkleurig bloemendecor op groene achtergrond.

    Un plateau en métal à décor floral multicolore sur fond vert.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #16

    Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.

    Une chaise haute réglable en bois de hêtre tourné avec assise et dossier en osier.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #100
    Fobe

    Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2700 / 3000
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More