Other lots in this auction
-
#482“Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.
"Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et datesNo longer availableDim. 53 x 43 & 18 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576IsfahanEen Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 276 cm x 151 cmEstimate: € 200 / 240 -
#493Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#293Smiths EmpireEen scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.
Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#568Een Louis-Philippe karaf met geslepen versieringen en met een gegraveerde bloemenfries op de buik.
Carafe Louis-Philippe décorée d’une frise de fleurs gravée.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317Een verguld bronzen set, bestaande uit een klein dienblaadje, een vide-poche, een bekertje en een luciferhouder, allen versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau.
Ensemble en bronze doré, composé d'un petit plateau, d'une vide-poche, d'une coupe et d'un porte-allumette, le tout décoré de feuilles en relief. Époque Art nouveau.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#430Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 650 / 750 -
#146Een eikenhouten commode met drie laden.
Commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 97 x 132 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549“Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.
"Couple de bergers avec troupeau à l'étable". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 250 / 400

