Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#216
Een tweeledige vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden, versierd met gesculpteerde Lodewijk-XV-motieven. Bovenaan twee gevitreerde deuren met geslepen venstertjes.
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240/360 -
#643
Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#574Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200/240 -
#792
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200/240 -
#86
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120/200 -
#427
Vijf vogeltjes van gesculpteerd hardhout. Bali/Indonesië.
Cinq oiseaux en bois dur sculpté. Bali, Indonesie.No longer availableDim. h: 12 - 26 cEstimate: € 20/30 -
#30
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamantjes oude slijp en met pareltjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct. sertie de diamant ancienne taille et perles.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250/350 -
#413
Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100/120 -
#541
Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220°/240 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#347
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#803
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240