Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.
Dim. l: 49 & 38 cm
SKU: 1906180077.
Category: wapens.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41

    Een XIXe eeuwse ceremoniesabel. Slechte staat.

    Un sabre de cérémonie, XIXIème siècle. En mauvais état.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #749

    Drie gigognetafeltjes van wit- en goudgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et dorée et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #795

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 98 x 96 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #337

    Een brievenhouder van hout en messing.

    Un porte-lettres en bois et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #334

    “Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.

    ”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #601

    Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.

    Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 140 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Une croix, une coquille St-Jacques et perle et une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #734
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoeve te Oelegem”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Fermette à Oelegem”. Fusain sur papier. Signé et daté 1964.
    No longer available
    Dim. 23 x 32,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #750

    Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600
    Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 197 x 295 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #475

    Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.

    Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More