Similar lots by type
-
#88
Twee kaders met foto’s, waarbij één met een zicht op Central Park.
Deux cadres aux photographies dont une représentant Central Park.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/50 -
#95
Een lot van drie oude gravures, bestaande uit “Les payeurs de rentes”, een voorstelling van een schilderij uit het koor van de Notre Dame te Parijs en een gravure van Stephanus Baudet.
Lot de trois gravures anciennes comprenant “Les payeurs de rentes”, une représentation d’un tableau du choir de la Notre Dame de Paris et une gravure par Stephanus Baudet.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Estimate: € 30/40 -
#73
Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20/30 -
#79
Een lot grafiek, bestaande uit een print van Bensley, een zeefdruk van Van Tuerenhout, een prent met een rechtzaak als thema, een ets van Linnig en een ets van Henri Quittelier.
Lot d’estampes comprenant un print par Bensley, une sérigraphie par Van Tuerenhout, une estampe représentant un procès, une eau forte par Linnig et une eau forte par Henri Quittelier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#94
Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#65Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een reproductie van een schilderij met een Engelse jachtscène.
Reproduction d’une tableau représentant une scène de chasse anglaise.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 65 cmEstimate: € 10/15 -
#76
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Drie Egyptische schilderingen op papyrus.
Trois peintures égyptiennes sur papyrus.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 12/20 -
#69Fievez
“Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.
“Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#74
Negen grafische werken:- Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm).- Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard.- “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie.- “Beluik”. Reproductie.- “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté.- “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst).- “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y.- “Awakenin(..)
Huit gravures:- Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm).- Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard.- “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs.- “Impasse”. Reproduction.- “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#87
“La 1ère Fête Flamande”, “La 4me. Fête Flamande” & “Vue d’Anvers”. Drie oude gravures naar werken van David Teniers door Jacques. Philippe. Le Bas. Eind XVIIIe eeuw.
“La 1ère fête flamande”, La 4e fête flamande” et “Vue d’Anvers”. Trois gravures anciennes d’après David Teniers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 215.00 €Dim. 58 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#135
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55/75 -
#84
Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.
Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#2Van den Eynde
“Vissersboot op het droge. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd en genummerd 3/25 binnen de plaat.
“Bateau de pêche sur la rive”. Lithographie. Epreuve d’Artiste. Signée et numérotée 3/25 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 64 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#50
Een comtoiseklok van gedreven geel koper, bovenaan versierd met een voorstelling van twee vogels bij de hoorn des overvloeds.
Comtoise en cuivre jaune repoussé, surmontée de deux oiseaux et une corne d’abondance.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een klein gietijzeren weegschaaltje.
Petite bascule en fonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#27
Een sierjardinière van meerkleurig en een Engelse lampetkan van blauw en wit aardewerk. Eerste licht beschadigd.
Jardinière décorative en faïence polychrome (petit dégât) et une verseuse anglaise en faïence bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 25/30 -
#101de Vianne
Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#48Ravoux Frères
Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met een landbouwscène. Te reviseren.
Comtoise en laiton repoussé, surmontée d’une scène de campagne. A reviser.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#130Goebel
“Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.
“Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#146
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#155
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#100
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#133
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 60/80 -
#75
“Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Vier oude gravures door Martinet.
“Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Quatre anciennes gravures par Martinet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#71Bertha Saveniers
“Zonnebloemen van Hofstade” & “Compositie”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Tournesols de Hofstade” et “Composiion”. Acryl sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 36 cmEstimate: € 30/50