Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude houten hoedenvormen.

Twee oude houten hoedenvormen.

Deux vieilles formes de chapeau en bois.
Dim. h: 22 & 24 cm
SKU: 9903210688.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #577

    Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.

    Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #654

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 71 cm)
    Estimate: € 50 / 70
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #154

    “De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.

    L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #415

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.

    Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. (h: 44 & 45 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    “Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.

    Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #183
    Edmont De Valeriola
    Period: 1877 - 1956

    “Brandweerman met gered meisje”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Pompier avec fille sauvée . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 + 6 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #174

    Een bronzen vrouwentorso met donker patina.

    Un torse de femme en bronze à patine sombre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #457

    Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.

    Un lion en bronze patiné. Japon, époque Meiji. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #173
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.

    Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 1900 / 2300
  • #528

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #589

    Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.

    Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #652

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.

    Sculpture africain en bois ornée de petites perles et coquilles.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #504

    Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.

    Sculpture africaine en bois ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. (h: 38 & 43 cm)
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #348

    Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.

    Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm; h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464
    Henri De Cocker
    Period: 1908 - 1978

    “Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.

    Dame . Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #182
    Gerard Jr. Cox
    Period: 1902 - 1982

    “Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    Paysage de bruyère . Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #585

    Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wittewijnglazen, elf rodewijnglazen en twaalf champagnefluiten (eén afwijkend model).

    Un service de verre en cristal, composé de douze verres à eau, douze verres à vin blanc, onze verres à vin rouge et douze flûtes à champagne (un modèle différent).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #392

    Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.

    Un plat et un poisson en porcelaine danoise et une bouteille en verre de Holmegard. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #642
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #521

    Een perzikvormige Chinees porseleinen zalfdoos naar famille-noire voorbeeld.

    Une boîte de pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche d'après l'exemple de la famille noire.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.

    Quelques ammonites fossilisées en une fraction.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #382

    “Personage” Een Perzische gouachetekening. XIXe eeuw.

    Personnage. Un dessin à la gouache persane. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462

    “Kubistisch personage”. Een in gips op hout gedrukt en gepolychromeerd werk. Randschade.

    Personnage cubiste . Oeuvre imprimée en plâtre sur bois et polychrome. Bordure endommagée.
    No longer available
    Dim. 76 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #79
    H. P. Ulassa (?)

    “Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal doublé mauve. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More