Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
#428Een messingen koebel met lederen riem.
#545Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#773Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
#893Een paar lage messingen kandelaars.
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60