#675Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#345Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct. VS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
Un ancien masque d’escrime. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380