Other lots in this auction
-
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#212Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.No longer availableDim. 54 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#418Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar.
Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#142Van der Meersch“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#883Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#889Harimaze“Volle maan te Shibaura”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Pleine lune à Shibaura”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80 / 120

