Other lots in this auction
-
#786Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#673Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#21Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.No longer availableDim. b: 8 - 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#412Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180 / 250 -
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#213Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800

