#447Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
#617Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Célestine Vermoelen“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
#861En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
#697EkaOude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#161Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.
Une paire de vases Empire en porcelaine de France à décors polychromes de paysages et de dames dans une garde-robe.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260 / 280 -
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
Trois lances africaines, un arc et un étui à flèches et une boîte à points de flèches.No longer availableDim. L. 210 cmEstimate: € 60 / 80