Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.

Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.

Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2409190351.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #415

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,79 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #132
    Robert Detrixhe
    Period: °1935

    “Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.

    ”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’
    No longer available
    Dim. 11,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #296

    Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.

    Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. h: 104 x 97 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #382

    Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.

    Un lot de petits soldats de plomb et un livre portants sur les uniformes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #18

    Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.

    Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #876
    Mori

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 78 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122
    W. Wieden

    “Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.

    ”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #248

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 170 / 220
  • #143
    Constantin Louis Detouche

    Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.

    Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.
    No longer available
    Dim. 215 x 156 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More