Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude kleine paspoppen.
Twee oude kleine paspoppen.
Twee oude kleine paspoppen.

Twee oude kleine paspoppen.

Deux vieux petits mannequins.
Dim. h: 54 & 64 cm
SKU: 2004210327.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #501

    Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine décoré de caractères. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #1
    Kaiser, Germany

    Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.

    Un groupe de biscuits multicolores sur une base en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #303

    Twee verschillende messingen schouwklokjes.

    Deux cheminées en laiton différentes.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #150

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    Chinese porseleinen vaas met een decor van personages op een groene fond.

    Vase en porcelaine de Chine décoré de caractères sur fond vert.
    No longer available
    Dim. H. 37,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 83 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #666

    Een paar kleine Lodewijk XV fauteuils en een bijzetstoeltje met naaldwerk in dezelfde stijl.

    Une paire de petits fauteuils Louis XV et une chaise d'appoint avec tapisserie dans le même style.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Twee 18 K geelgouden trouwringen en één driekleurige trouwring en een halve trouwring bezet met smaragd en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. (een steentje ontbreekt).

    Deux anneaux de mariage en or jaune 18 carats et une alliance tricolore et demie sertis d'émeraude et de brillant d'un poids combiné de + - 0,40 ct. (Il manque une pierre).
    No longer available
    Dim. 11,60 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #321
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #308
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #305
    S.T. Dupont, Paris

    Een 18 K vergulde balpen in origineel etui.

    Un stylo à bille plaqué or 18 carats dans son étui d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More