Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude kleine paspoppen.
Twee oude kleine paspoppen.
Twee oude kleine paspoppen.

Twee oude kleine paspoppen.

Deux vieux petits mannequins.
Dim. h: 54 & 64 cm
SKU: 2004210327.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 300 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #200

    Een 18 K geelgouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 57,30 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #490

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 282 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #78
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een yawl. Gemonogrammeerd. Beschadiging aan de mast.

    Un modèle fait à la main d'un yawl. Monogrammé. Dommages au mât.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655
    Baccarat, France

    Een kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #634

    Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.

    Un lot de 9 pots à miel en faïence, dont un marqué par Goebel.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #362

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #516

    Een Pakistaans wollen karpetje.

    Un tapis pakistanais en laine.
    No longer available
    Dim. 170 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    “Zicht op Clermont-Ferrand”. Olieverf op board. Gedateerd 1888 op de verso. Gesigneerd en toegeschreven aan Henri Van Seben (1825 - 1913). Lijst beschadigd.

    Vue de Clermont-Ferrand . Huile sur panneau. Datée 1888 au dos. Signé et attribué à Henri Van Seben (1825 - 1913). Cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #374
    Jaky Lefrançois

    “Composities”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 & 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een vaas van roze Booms glas met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un vase en verre de Boom rose avec des motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More