Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.

Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.

Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.
SKU: 2504170311.
Category: curiosa.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #466

    Een Kelim met horizontale banen.

    Kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 285 x 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.

    Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.
    No longer available
    Dim. 369 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772
    Shirvan

    Een grote wollen Kelim (één pand).

    Grand kilim en laine (un pan).
    No longer available
    Dim. 191 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #507

    Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.

    Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #127

    Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.

    Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.

    Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #494

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #732
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #709

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 190 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #733

    Een grote Kelim.

    Grand kilim.
    No longer available
    Dim. 280 x 172 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #764

    Een geborduurde loper.

    Couloir brodé.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #726
    Beloutj

    Een grote Kelim met horizontale banen.

    Grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 307 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #716

    Een mooie grote Kelim met horizontale banen.

    Beau et grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 323 x 166 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #438

    Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.

    Lot e 12 récipients en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #767
    Ideal

    “Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.

    “Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.

    Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.

    Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 33 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #774

    Een grote wollen Kelim.

    grand kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 432 x 160 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476
    Beloutj

    Twee dubbele en een enkele kameeltas.

    Deux doubles et un simple sac de chameau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #762

    Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.

    Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.
    No longer available
    Dim. 310 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #744

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 157 x 116 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #175

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #336

    Drie kleine mechanische wandtapijten.

    Trois tapisseries mécaniques.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #342
    L. Laforce

    Een paar hoevezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1913 & 1914.

    Quelques paysages fermiers. Huile sur toile. Signées et datées 1913 et 1914.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #349

    “Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 87 x 43 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #258

    Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.

    Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Béguinage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    “Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.

    “Paon”. Une statue en bois doré aux petits miroirs colorés. Indonésie.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #145

    Een merkwaardig meubel van gesculpteerd eikenhout met twee schuifdeurtjes bovenaan en een legplank in het midden. Grotendeels XVIIe eeuw, in het midden gedateerd 1697.

    Etagère en chêne sculpté, le dessus à deux glissières. En partie XVIIe siècle, portant la date 1697.
    No longer available
    Dim. h: 168 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    “Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

    “Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #10

    Een lot zilveren juwelen waaronder ringen, armbanden en halssnoeren.

    Lot de bijoux en argent dont bagues, bracelets et colliers.
    No longer available
    Dim. 299,35 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #643

    “Liggend naakt”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd vooraan.

    “Nu couché”. Une statue en terre cuite. Signature illisible à l’avant.
    No longer available
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More