Other lots in this auction
-
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre en chêne à couvercle galbé.No longer availableDim. 82 x 120 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#697
Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#411
“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#741
Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselpotje op schaaltje.
Lot de cloisonnés sur cuivre jaune comprenant deux petits vases balustres et un petit pot couvert sur présentoir.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#521
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180/220 -
#248
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 950/1100 -
#347
Een lot van 198 exemplaren van het Franstalige tijdschrift “La Semaine de Suzette. 1954 - 1957.
Un lot de 198 exemplaires du magazine français “La semaine de Suzette”. 1954 -1957.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#677
Een Chinees hardhouten barmeubel met gesculpteerde decors van vogels en bloemen. Binnenin een roterend compartiment, twee laden, een wijnrek en flessenuitsparingen in de deuren. Bovenaan een klapblad. Op wielen.
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#457
Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
Une lampe à suspendre en chrome des années ‘70.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50/80