Similar lots by type
-
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#473Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#7Een lot van drie kleine houten kistjes, waarbij één met drie kleine laden.
Lot de trois coffrets en bois, dont un à trois petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#482“Compositie”. Plakkaatverf op papier. Met inscriptie “Hayden”.
“Composition”. Gouache sur papier. Avec inscription “Hayden”.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#476Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.
Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#711Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#508Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Deux sages chinois, un pêcheur et un Bouddha à l’animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Val Saint-Lambert StudioGekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Twee vazen van veelkleurig en verguld porcelein. Empire stijl.
Deux vases en porcelaine polychrome de style Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#582“Chasse Au Lièvre.” Iitho.
“Chasse au Lièvre”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#600Peru IlariaEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 249,36 gEstimate: € 250 / 350 -
#559Felix De Boeck“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220 / 300 -
#290Period: °1944Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40 / 50

