#154
#562
“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Sans titre". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#491
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
#620Titus
Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
#11Royal Copenhagen
Un chien assis en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#221
#52
“Personages in het woud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘N. Diaz’, mogelijk voor Narcisse Diaz (1807 - 1876) en gedateerd 66.
"Personnages dans la forêt". Peinture à l'huile sur panneau. Signé 'N. Diaz', peut-être pour Narcisse Diaz (1807 - 1876) et daté 66.No longer availableDim. 21,5 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#216
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250/400 -
#622
#317
Een lot van vier oude camera’s en een verrekijker.
#615Christy’s London
Een bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
Un chapeau melon, 'Albert' Anvers.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 40/60